3 thoughts on “Billigare än terapi”
Comments are closed.

Helen Holmberg
Den allergivänliga mat & bakbloggen firar 10 år! Jag som skriver – Helen är en glad mat- & bakamatör som sedan barnsben lider av komplicerad födoämnes allergi + pollen, damm, etc.
Min mat- och bakstil kan nog mest beskrivas som experimentell, vardagsnära och rustik med fötterna i Svensk husmanskost. Min mor och farmor är två av mina stora inspirationskällor i livet.
Förutom födoämnes allergier kämpas jag med pco-s diagnos, genetisk b-12 brist, astma & allergier, eksem och sedan i somras kronisk inflammation i magen.
Är en nyfiken person som älskar att resa, min familj, tycker om att se film, tvserier, läsa böcker och spela spel utöver att fotografera.
Lämna gärna en kommentar på bloggen om ni vill, alltid skoj med respons. Hoppas ni ska trivas!
Jag håller helt med 😉 Älskar att shoppa! Men jag längtar efter att få krypa ner i storlekarna lite framöver 🙂 Kram
Klart du ska unna dig något till jul, eller hur. Man köper ju bara massa julklappar till alla andra varför inte en till sig själv också;)
Hej,
Hur går försäljningen på facebook till? Är intresserad av att bli av med lite saker. Gäller det bara kläder?
Ha en bra dag!
/Susanne